Clan SDP

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4 posters

    about clan wars

    avatar
    Spao_plaka


    Posts : 1
    Join date : 2011-05-13

    about clan wars Empty about clan wars

    Post  Spao_plaka Mon May 16, 2011 2:28 pm

    Loipon,i 5ada ton cm 8a ksekinisi apo tin erxomeni bdomada pisteuo,i arxiki 5ada 8a einai --->> spao_plaka, fame , bot15 , alonis , k mallon o n0b0dy...
    Epishs 8a dimiourgi8i mia deuterh 5ada.8a ginoune kamia cms match me atoma tis clan,8a dokimasoume players gia to poso ebiria exoune se cm modes...
    To prwto cm 8a ginei logika me tin cbu i me tin opp.8a kanw new trhead mesa stis erxomenes meres wste na sas pw perrisotera.
    Opoios 8elei na dei replays sxetika me videos cm apo poly kala teams --->> http://gosugamers.net/dota/replays/
    avatar
    OtiNanaiBans


    Posts : 3
    Join date : 2011-05-16

    about clan wars Empty Re: about clan wars

    Post  OtiNanaiBans Mon May 16, 2011 2:43 pm

    Βαση δυνατοτήτων επιλέχτηκε αυτή η 5άδα? :O

    Δεν θα πώ τίποτα παραπάνω αν δεν μου απαντήσεις... εστω prive :d
    n0b0dy
    n0b0dy
    Moderator


    Posts : 13
    Join date : 2011-05-12
    Age : 31
    Location : Ioannina

    about clan wars Empty Xalara i zwi einai wraia

    Post  n0b0dy Mon May 16, 2011 6:16 pm

    O petros apo panw , me auta pou exei grapsei ennoei pws auti skeftikame einai i kaliteri dinati 5ada pou vrikame.Akoma DEN EINAI I TELIKI 5ada. To an eisai shaman i oxi stin clan den exei rolo gia to an tha paizeis sta cm . O kathenas mporei na parei meros , arkei na pm se mena , ton petro i ton f[a]me kai na dokimasoume to skill tou kathws kai pws kollaei me ta ipoloipa members tou team.

    @ kwsta egw se proteina , apla den exeis mpei mesa apo to gegonos oti o petros den se kserei kai eide to teleutaio weekendbattle opou oli i omada sou elouse. An theleis apo mena exeis to ok na mpeis apla prepei na simfwnisoun kai oi alloi. O Petris tha einai psiloafoukou auti tin evdomada , opote tha sou elega na vreis ton F[a]me prwta kai meta ton Spao . Auta apo mena,

    Edit : Auto me tis theseis isxiei kai gia opoiondipote allo einai disarestimeno pou den vrisketai stin ''arxiki'' 5ada pou epilexthike .( eksairesi apotelei o il_mentore pou oso kai na xtipietai kai na odeiretai cm den paizie xD )

    Regards, king


    Last edited by n0b0dy on Tue May 17, 2011 12:24 am; edited 2 times in total
    avatar
    A_thanatos


    Posts : 2
    Join date : 2011-05-13

    about clan wars Empty Re: about clan wars

    Post  A_thanatos Mon May 16, 2011 8:30 pm

    sumfwnw me tin apopsi tis 5adas,rolo paizoun ta skill tou kathe player kata poso empeiria exei kai kata poso mporei na antapelksethei se cm.
    avatar
    OtiNanaiBans


    Posts : 3
    Join date : 2011-05-16

    about clan wars Empty Re: about clan wars

    Post  OtiNanaiBans Tue May 17, 2011 5:00 am

    n0b0dy wrote:O petros apo panw , me auta pou exei grapsei ennoei pws auti skeftikame einai i kaliteri dinati 5ada pou vrikame.Akoma DEN EINAI I TELIKI 5ada. To an eisai shaman i oxi stin clan den exei rolo gia to an tha paizeis sta cm . O kathenas mporei na parei meros , arkei na pm se mena , ton petro i ton f[a]me kai na dokimasoume to skill tou kathws kai pws kollaei me ta ipoloipa members tou team.

    @ kwsta egw se proteina , apla den exeis mpei mesa apo to gegonos oti o petros den se kserei kai eide to teleutaio weekendbattle opou oli i omada sou elouse. An theleis apo mena exeis to ok na mpeis apla prepei na simfwnisoun kai oi alloi. O Petris tha einai psiloafoukou auti tin evdomada , opote tha sou elega na vreis ton F[a]me prwta kai meta ton Spao . Auta apo mena,

    Edit : Auto me tis theseis isxiei kai gia opoiondipote allo einai disarestimeno pou den vrisketai stin ''arxiki'' 5ada pou epilexthike .( eksairesi apotelei o il_mentore pou oso kai na xtipietai kai na odeiretai cm den paizie xD )

    Regards, king


    Den eimai disarestimenos pou den briskomai sthn 5ada...xtes milousa me ton petro kana 30lepto kai tou ekshghsa pola pragmata..Gia emena to NoL/eleos/wb einai ka8ara to pernaw thn wra mou giati eimai poles wres se pc..tpt parapanw...paizw xabale 100% kai auto fainete apta statsdota mou..twra gia to last weekend battle den tha sxoliasw tin apodosh mou sugkritika me to ti kanw me mirana oute ton f[a]me oti eixa na pw to eipa mymgn..

    An perimena apo to -cm tis sdp na ''so8w'' me tosa pou exw/mporw/tha kanw (blepe BDL auto to mhna) tpte zhtw pou kahkame...An theleis na me deis na paizw pragmatikh dota,fere mou 4 atoma pou paizoun ta pada kai de klegonte na paiksoun support,ase me mia bdomada na paiksw mazi tous,kai fere mou kai tous 48 pou tous antimetopizw kathe mera NIHL na paiksoume.. Smile

    Den exw na zhthsw tpt apo kanenan oute na brw kanenan na milhsw kai de me noiazei idietera an tha eisai esu egw h o ggapemso sto cm..

    Have fun.

    Sponsored content


    about clan wars Empty Re: about clan wars

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Wed May 15, 2024 12:54 pm