Clan SDP

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Forum rules

    n0b0dy
    n0b0dy
    Moderator


    Posts : 13
    Join date : 2011-05-12
    Age : 31
    Location : Ioannina

    Forum rules Empty Forum rules

    Post  n0b0dy Sat May 14, 2011 12:17 am

    I paravasi autwn twn rules mporei na odigisei se mute sto forum kai akoma kai se kick apo tin clan.

    1st. APAGOREUETAI to vrisimo metaxi clan members. sizitiste oti thelete kante oso xavale thelete petaxte kai kana dio elafra binelikia alla ws ekei. Oi kavgades tha kovontai maxairi kai analoga me to poso makria pige to thema tha iparxei kai to analogis diarkeias mute.

    2nd. Se periptwsi pou kapoio member faei ban ofeilei na erthei kai na kanei post to game to reason kai ton admin p ton ekane ban gia na krinoume ws clan kai na paroume tin analogi thesi sto mgn. Thimitheite ekproswpeite tin clan mas opote ta provlimata tou enos ta antimetwpizoume san provlimata tis clan. Emeis me ti seira mas tha milisoume me ton admin p ekane to ban kai tha mpoune ta +1 an DIKAIA axizoun sto analogo unban request.

    3rd. To general discussion einai anoixto gia olous. ekei grafete oti sas katevei, postarete oti thelete, ALLA apagoreuetai to spam se topics poun exoun kapoio skopo. P.x. sto topic twn CM de tha mpainei o kathe akiros na kanei post to game tou pou ekane beyond godlike sto 9..

    4th. Mporei o kathenas na xekinisei oti thread thelei, den vazoume logokrisia, kai na travixei oso thelei. Ean kapoios moderator thewrisei oti prepei na ginei locked omws tha ginei. Links apo arista games einai euprosdekta gia brag rights .

    5th. Post kai threads pou gia opoiondipote logo enas moderator thewrei oti prepei na diagrafoun THA DIAGRAFONTAI xwris erwtisi. Se auto dimokratia dn exoume guys sorry:P.
    --

    Created by Cravven

      Current date/time is Tue May 14, 2024 1:38 pm